The Walking Dead: Season 9 | Golden Kamuy 2nd Season | 05 F1 GP Turquia 2008

Shameless 8. sezon 12. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @Gallavich4ever (Misafir)

  1. Yeni sezon 9 eylülde başlıyor
  2. Bu sezon sıkıcıydı en iyi sezon olan 3. sezonla karşılaştıramıyorum bile
  3. Herkes Ian’a laf atmış da sonuçta çocuk bipolar bilerek yapmıyor ayrıca bence de “gay jesus” olayı çok sıktı.
  4. Ian senin kendine gelip o orospu Trevoru terk edip Mickey’nin yanına gitmem lazım!

 2. @lipthegallagher (Misafir)

  Fiona sahneleri sıkıcıydı bu sezon. Ford ilginç bir karakter gibi gösterilmeye çalışılmış ancak Sean'un çakması gibiydi. Fiona'nın salaklıkları ve binayı yapmamasına rağmen çatıdan düşen adam için ceza ödeme ihtimali mantıksızdı.

  Lip'in sezon sonunda içip dibe vurmasını beklerken Eddie'yle yeniden yükselişe geçti. Artık batmasını istiyorum şahsen. Yarı manitasıyla olan ilişkisi biraz ilginçti ama neden ayrıldığına anlam veremedim bu bölümde. Yine de ne olursa olsun bu adamın sahneleri bana en zevk veren kısımlardı bu sezon da.

  Ian sahneleri geçen sezonların Debbie sahneleri gibiydi. Gay Jesus işini harbiden çok abarttılar sırf Ian'a da sahne verebilmek için. Mickey'den sınırda ayrılmasından beri Ian zevk vermiyor.

  Debbie sahnelerinin pek değinilecek bir kısmı yok. Konulmak için konulmuş amaçsız sahneler, birkaç güzel kısım vardı sadece ama çok ilgi çekici değildi genel olarak, diğer karakterlerin sahneleri arasında akıp gitti sadece.

  Youens'in ölümü sezonun en vurucu yerlerindendi ancak yine iyi kurgulanmadığını düşünüyorum. Lip'ten Youens'in mezarında 70'lik bir Jack devirmesini beklerdim. (:D)

  Sezonun en farklı sahneleri Frank&Liam ikilisi ve Carl'ın sahneleriydi bence ama daha güzel kurgulanabilirlerdi. Örneğin Frank'in düzgün halinden öyle durduk yere eski haline dönmesini değil de Monica'nın cesedini gördükten sonra daha dramatik bir şekilde eski haline dönmesini isterdim. Carl&Kassidy ilişkisi de Frank'in düzgün hali sırasında Frank'in Monica konusunda yaptığı hatayı Carl'ın yapmaması için ona öğüt vermesi ve Carl'ın Kassidy'den ayrılmasıyla bağlanabilirdi.

  Son iki paragrafta yazdığım olaylar gerçekleşseydi dramın dibine vurulabilirdi ancak bu sezon dizi kara mizahtan düz mizaha geçiş yaptı gibi sanki. Bu da pek hoşuma gitmedi. Umarım ilerideki sezonlarda geçen sezonlardaki Shameless ruhunu daha iyi görebiliriz.

 3. @gallagher (Misafir)

  ömrümde izlediğim en kaliteli dizilerden. şu an itibariyle yerini game of thrones fringe ve breaking badin yanında aldı.

 4. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @ugrtul (Misafir)

  sezon gerçekten sıkıcıydı özellikle şu zengin kızla birlikteliğinde aklıma hep babasının seni kullanır sözü geldi acaba ne yapıcak ve kız sonuna kadar yapıştı. bence kız kelepçeleri bilerek açtı ve kafasında birşey var diğer seoznda carl okuldayken gerçekleştircek ve babasının o sözü aklına gelip ilişkisini bitircek veya birşey olucak. ama sıkıcıydı bir eşcinsel olarak gerçekten sıkıldım şu ''hot gay jesus'' muhabbetinden. geçen sezonlarda debbie'nin ergenliğini izlemek kadar sıkıcı bir sezondu diyebilirim. umarım birdahaki sezonda güzel şeyler olur gerçekten tek takip ettiiğim dizi bu ve bilemiyorum...

 5. @ozangks (Misafir)

  Sezon guzeldi fakat bu sezonda herkesin isleri guzel gittigi icin bi garip geldi özellikle frankin degisimi cok garipti ama en sevdigim dizilerden biri olan shameless diger sezonlar gibi bu sezonda cok iyiydi

 6. @mertkrt (Misafir)

  Sezon başından beri sürekli bir beklenti içerisindeydim . her bölüm bir olay olucak diye beklerken finali izledik. beni hayal kırıklıgına ugrattı, beklentileri karşılamadı.

 7. @mada;

  böyle final mi olur ya sezon bomboş geçti resmen

 8. @syntex (Misafir)

  berbat bir sezon finali.. uzadıkca boka sardı gidip eski sezonları izleyeceğim

 9. @utkudmr1;

  9. sezon ne zaman başlıycak

 10. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @brictom (Misafir)

  carl'ın sonunda kurtulmasına çok sevindim fionanın da

 11. @@1altinokk (Misafir)

  Bence carl'ın sahneleri hariç gayet güzel sezondu.

 12. @Diğer sezonu beklemek (Misafir)

  Canımın en sıkıldığın sezon bitimi yahu. Kim şimdi aylarca bekleyecek :/

 13. @kedidili;

  i'm negan gibi olmuş zvnxönbc

 14. @Halidiniz (Misafir)

  Farklı bir sezon olmuş Ian’ın gay gösterileri sıktı gelecek sezonu bekliyoruz

 15. @Halid (Misafir)

  Ian’ın gay savunma gösterileri diziyi sıkıyor onun dışında farklı bir sezon olmuş şimdi 1 yıl kim beklicekaq

 16. @aaaaaaaaaaaaaa (Misafir)

  ya git gide güzelleşiyor amına koyduğumun dizisi 10 sene aralıksız izlerim ya

 17. @noname (Misafir)

  carl için çok sevindim

 18. @PAPA (Misafir)

  Gay dizisi izlemek istersek gider gay dizisi izleriz tamam sıkıntı yok anlatılsın ama bu kadarı da fazla tamamen konu eşcinsel,biseksüel,lezbiyen insanlara döndü ana konu yok oldu tamamen az bundan az da bundan diyip bölüm çekiyorlar cidden utanmazlar bize böyle bölümler izletiyorlar daha da izlersem papa olmayayım.

 19. @lorak;

  Frank reyiz

 20. @makesomehalay (Misafir)

  Frank Reyiz > Şirin Baba

 21. @oWz (Misafir)

  herkes vasat yazmış sezon için ama tek düze hep istediğimiz gibi olmaz insanlar değişir. Bu sezon asi kişiliklerin derin duygularını gördük. Çıkarcı, patavatsız insanların içlerindeki istedikleri zaman çıkan azim ve şefkati gördük. Seks, uyuşturucu, hırsızlık asıl bunları sürekli görmek sıkıcı olurdu. Git gide daha derin ve anlamlı bölümler geldi bu sezon umarım böyle devam eder.

 22. @rony (Misafir)

  Kara Murat benim , hayır benim

 23. @egemen219 (Misafir)

  sade ve güzel bir sezon

 24. @gyhuj (Misafir)

  sezon finali mi?

 25. @pharreL (Misafir)

  Bu dizinin en sıkıcı yeri ise bittiği zaman

 26. @rebciniz (Misafir)

  gelmiş geçmiş en sıkıcı sezon

 27. @thanatos21;

  tamam en iyi gay savunucusu sizsiniz yeter ya gına geldi

 28. @thanatos21;

  carl'ın gözünden akan gözyaşı damlası ağlattı

 29. @thanatos21;

  bir sezonu daha geride bıraktık dizist cok tesekkürler , bu sezon vasatın altındaydı. vikings the walking dead game of thrones hepsi bozdu hiçbir dizi film ilk sezonu yada ilk filmi kadar iyi olmuyor cok üzücü eski frankı özledim

 30. @mehmet (Misafir)

  bu sezon hosuma hic gitmedi gercekten,diger sezonlara göre bence kötüydü

 31. @Shameless (Misafir)

  her bölümü süper şu dizinin aq

 32. @umutsavci (Misafir)

  Sezon finali mi? Ağlıyorum!

 33. @yasinnnnn (Misafir)

  nerede yeni bölüm

Shameless 8. sezon 12. bölüm izle,Shameless 8. sezon 12. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×